Square Grid theme (7.x-3.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: up
is: upp

en: Go to parent page
is: Fara á síðu foreldris

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Search form
is: Leitarform
