Square Grid theme (7.x-3.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: ‹
nn: <

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: up
nn: opp

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en:  ›
nn:  >

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva
