Square Grid theme (7.x-3.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: up
pl: w górę

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Footer
pl: Stopka

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Site Logo
pl: Logo strony

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Main content
pl: Główna zawartość

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
