Square Grid theme (7.x-3.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: logo
hu: logó

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: up
hu: fel

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: Main content
hu: Fő tartalom

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: no limit
hu: nincs korlát
