Square Grid theme (7.x-3.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: logo
ja: ロゴ

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: up
ja: 上

en: Go to parent page
ja: 親ページへ移動

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Footer
ja: フッター

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Search form
ja: 検索フォーム

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Highlighted
ja: ハイライト
