Square Grid theme (7.x-3.0-alpha2) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: up
my: အပေါ်သို့

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
