Square Grid theme (7.x-3.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: logo
ru: логотип

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: up
ru: Вверх

en: Go to parent page
ru: На родительскую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Help
ru: Справка

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Search form
ru: Форма поиска

en: Main content
ru: Основной контент

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
