Square Grid theme (7.x-3.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: logo
uk: логотип

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: up
uk: вгору

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: Main content
uk: Основний вміст

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Highlighted
uk: Виділено

en: no limit
uk: без обмежень
