Square Grid theme (7.x-3.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: up
vi: lên

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Footer
vi: Phần chân

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Search form
vi: Biểu mẫu tìm kiếm

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Highlighted
vi: Nổi bật
