Square Grid theme (7.x-3.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: ‹
eo: <

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: up
eo: supren

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en:  ›
eo:  >

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: Search form
eo: Serĉformularo
