Square Grid theme (7.x-3.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado
