Square Grid theme (7.x-3.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: up
ka: ზემოთ

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება
