Square Grid theme (7.x-3.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: up
ku: سه‌روو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
