Square Grid theme (7.x-3.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: logo
mn: Лого

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Main menu
mn: Гол цэс
