Square Grid theme (7.x-3.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: logo
mr: प्रतीक चिन्ह

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: up
mr: वर

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Search form
mr: शोध
