Square Grid theme (7.x-3.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: up
ro: sus

en: Go to parent page
ro: Mergi la pagina părinte

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Search form
ro: Formular de căutare

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Highlighted
ro: Evidențiat
