Square Grid theme (7.x-3.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
