Square Grid theme (7.x-3.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: up
kk: жоғарыға

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Search form
kk: Іздестіру формасы
