Square Grid theme (7.x-3.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: up
ne: माथि

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
