Square Grid theme (7.x-3.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: up
tr: yukarı

en: Go to parent page
tr: Üst sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Help
tr: Yardım

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Search form
tr: Arama formu

en: Main content
tr: Ana içerik

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
