Square Grid theme (7.x-3.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: up
ast: arriba

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Navigation
ast: Navegación

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
