Square Grid theme (7.x-3.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: up
bg: нагоре

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Search form
bg: Форма за търсене

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
