Square Grid theme (7.x-3.0-alpha5) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Comments
de: Kommentare

en: logo
de: Logo

en: Go to previous page
de: Zur vorherigen Seite

en: up
de: nach oben

en: Go to parent page
de: Zur übergeordneten Seite

en: Go to next page
de: Zur nächsten Seite

en: Help
de: Hilfe

en: Footer
de: Fußzeile

en: Add new comment
de: Neuen Kommentar hinzufügen

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Site Logo
de: Logo der Website

en: Search form
de: Suchformular

en: Main content
de: Hauptinhalt

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Secondary menu
de: Sekundärmenü

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: no limit
de: keine Begrenzung
