Square Grid theme (7.x-3.0-alpha5) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: up
km: ​ឡើង​លើ

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
