Square Grid theme (7.x-3.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Help
ps: مرسته

en: Footer
ps: پښۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Search form
ps: پلټون فورمه
