Square Grid theme (7.x-3.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: up
sl: gor

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Search form
sl: Iskalnik
