Square Grid theme (7.x-3.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: up
sv: upp

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Search form
sv: Sökformulär

en: Main content
sv: Huvudinnehåll

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Highlighted
sv: Framhävd
