Square Grid theme (7.x-3.0-alpha6) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: up
af: op

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Search form
af: Soekvorm

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
