Square Grid theme (7.x-3.0-alpha6) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: up
be: уверх

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены
