Square Grid theme (7.x-3.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: up
ca: amunt

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Highlighted
ca: Destacat
