Square Grid theme (7.x-3.0-alpha6) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: up
fr: haut

en: Go to parent page
fr: Aller à la page parente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Help
fr: Aide

en: Footer
fr: Pied de page

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Site Logo
fr: Logo du site

en: Search form
fr: Formulaire de recherche

en: Main content
fr: Contenu principal

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire

en: Highlighted
fr: Mis en évidence
