Square Grid theme (7.x-3.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: up
nl: omhoog

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Main content
nl: Hoofdinhoud

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd
