Square Grid theme (7.x-3.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: up
sq: sipër

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit
