Square Grid theme (7.x-3.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Go to previous page
ta: முந்தைய பக்கத்திற்கு செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கத்திற்கு செல்

en: Help
ta: உதவி

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்
