Square Grid theme (7.x-3.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: up
fa: بالا

en: Go to parent page
fa: برو به صفحه والد

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Help
fa: راهنما

en: Footer
fa: پاورقی

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Search form
fa: فرم جستجو

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
