Square Grid theme (7.x-3.0-alpha5) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: up
it: su

en: Go to parent page
it: Vai alla pagina padre

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Help
it: Aiuto

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Main menu
it: Menu principale

en: Search form
it: Form di ricerca

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Secondary menu
it: Menu secondario

en: Highlighted
it: Evidenziato
