SSH Key (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: احذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: حرر

en: Save
ar: احفظ

en: Key
ar: المفتاح
