SSH Key (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Cancel
bg: Откажи

en: Edit
bg: Промени

en: Save
bg: Запази
