SSH Key (7.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: Key
it: Chiave

en: Last modified
it: Ultima modifica

en: Text to display
it: Testo da visualizzare

en: Delete link
it: Link elimina

en: Edit link
it: Link modifica
