SSH Key (7.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत
