SSH Key (7.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस
