SSH Key (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Edit
ro: Modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Key
ro: Cheie

en: Last modified
ro: Ultima modificare
