SSH Key (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Key
sk: Kľúč

en: Last modified
sk: Naposledy upravené

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Edit link
sk: Upraviť link
