SSH Key (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: Cancel
sq: Anullo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj
