SSH Key (7.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Delete
th: ลบ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก
