SSH Key (7.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Last modified
bo: མཐའ་མཇུག་གི་བཟོ་བཅོས

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས
