SSH Key (7.x-2.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Last modified
fa: تاریخ آخرین تغییر

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Delete link
fa: پیوند حذف

en: Edit link
fa: پیوند ویرایش
