SSH Key (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: View
da: Vis

en: Last modified
da: Sidst ændret

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: View link
da: Vis-link

en: Delete link
da: Slet-link

en: Edit link
da: Redigér-link

en: Text to display for edit links
da: Tekst som vises på redigeringslinks

en: Text to display for delete links
da: Tekst som vises på slettelinks
