SSH Key (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: View
eu: Bista

en: Last modified
eu: Azken aldaketa

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: View link
eu: Ikusi lotura

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Edit link
eu: Editatu lotura
