SSH Key (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Edit
fa: تدوین

en: View
fa: مشاهده

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش
